€65,000.

87 Per Shitje.

️Procesi i Regjistrimit fillestar të pronave në Vuno,. shtepi vuno Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim).

.

Shite 2 Shtepi ne Fush Kosov.

Qeparoi është një fshat bregdetar në rivierën shqiptare në Himarë «komuna, Rrethi i Vlorës ", Shqiperi. Vuno Toka është e pozicionuar mes Dhërmi dhe Himarë, vetëm 2 km larg nga plazhi i mrekullueshëm Jala. .

.

Shtëpia per Shitje ne Qeparo. . al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

Të dyja vilat janë të pa investuara. .

.

12 foto.

Shtepi ne vuno dhe njoftime per prona ne shitje, trualli ose toke bujqesore si dhe truall ose toke shitet toke ne dhermi truall ne kamez truall shitje ne borsh truall per shitje ne himare. Si Te Gjesh Shtepi Me Qera Ne Tirane? Jeni në duar të sigurta.

remax-albania. .

MirLir.
Shite 2 Shtepi ne Fush Kosov.

.

. Shitet ndertese ekzistuese ne Riviere, ne Vuno (Jale). Toka për Shitje në Vlorë.

. com/sq-al/listime/vile/ne-shitje/himare/vuno/530191044-77 InStock Other Currencies Vuno -. class=" fc-falcon">Karakteristikat. Ndertesa eshte me hipoteke dhe ka. 300,800 € Metropol74307 Shitet Njesi komerciale te kompleksi Delijorgji Tirana, Albania 60 m 2.

65.

. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

com - Falas.

com - Falas.

.

Banesat e fortifikuara, apo kullat, i gjejmë si në Vuno ashtu dhe në fshatrat e tjerë të bregdetit.

230 m²; 5 dhoma; Fushë Kosovë 12 May 08:51.